WYNN'S

WYNN'S


Wynn's Belgium nv була заснована в 1958 році в місті Сінт-Ніклаас в Бельгії. Основним напрямом діяльності компанії є виробництво і експорт продукції  Wynn's в країни Західної та Східної Європи, Африки, Близького Сходу та Індії. В даний час загальна площа становить понад 8.000 м2, на яких розташовані добре обладнані виробничі потужності, склад, лабораторія по науковим дослідженням і розробкам, а також адміністрація заводу. Завод Wynn's в Бельгії виробляє більше 400 продуктів, розроблених для автомобілів. Відділ наукових досліджень і розробок відіграє ключову роль. Висококваліфікований персонал розробляє нові продукти для задоволення попиту Європи, Близького Сходу і Африки.

У 1995 році Wynn's Belgium nv отримав сертифікат ISO 9001. За цим стандартам здійснюється контроль за виробництвом, формуванням цін, ефективністю роботи підприємства, а також за рівнем якості продукції та виробничих процесів.

У вересні 1997 року почав свою роботу Європейський Центр Технічної Підготовки WYNN'S для організації і проведення занять, для споживачів, а також фахівців з маркетингу та продажів від дистриб'юторів та їх філій. Комерційна стратегія Wynn's Belgium nv концентрується на експорті продукції, який складає понад 96% від загального обороту. Wynn's Belgium nv в даний час вирішує широкомасштабні завдання та співпрацює з більш, ніж 90 дистриб'юторами в 65 країнах Європи, Близького Сходу і Африки. Wynn's Belgium nv цінує той факт, що діяльність компанії удостоєна премією "Oscar for Export 1997" (Оскар за 1997 р. Експорт), яку ми вважаємо офіційним визнанням нашої динамічно розвивається експортної політики.

У 2005 році Wynn's увійшла до складу компанії Performance division of Polymers Illinois Tool Works (Управління з Полімерів компанії ITW). Illinois Tool Works Inc. (NYSE:ITW) розробляє і виробляє великий асортимент високотехнологічних компонентів, витратних матеріалів, спеціальних продуктів і обладнання для споживачів у всьому світі. Потенціал ITW це 200 диверсифікованих виробничих компаній з більш ніж 90-річною історією. ITW Performance Polymers виробляє і продає клеї і герметики для виробників обладнання, пропонує обслуговування/ремонт продуктів як самостійно, так і за допомогою світової мережі індустріальних дистриб'юторів. Основні ринки збуту - це промисловий ремонт і експлуатація, автомобільне виробництво і післяпродажне обслуговування, індустрія транспорту, виробництво і обслуговування суден, виробництво корпусних виробів, будівництво, виробництво твердих поверхонь та ін.

http://www.wynns.eu/  

Опис продуктів  на російській мові  за посиланням :

http://www.wynnsrus.ru