Wunder-Baum

Wunder-Baum


WUNDER-BAUM® є оригінальним серед освіжувачів повітря. Він вирізняється не тільки своєю постійно високою якістю, але і характерною формою.

Історія Дерева освіжувача повітря починається в Нью Йорку у 1952, коли водій вантажівки з молоком поскаржився Джуліусу Саману на запах розлитого молока у своїй вантажівці. За щасливим збігом обставин, Джуліус провів деякий час глибоко у Канадських соснових лісах вивчаючи ароматичні оливи які надавали вічнозеленим рослинам їх заспокійливий, характерний запах. Джуліус почав працювати над цією проблемою і використовуючи виняткові аромати на спеціальному матеріалі він швидко створив концепцію спеціального освіжувача повітря створеного для автомобіля. Джуліус намалював абстрактну вічнозелену форму, яка сьогодні відома під назвами LITTLE TREES®, WUNDER-BAUM®, та ARBRE MAGIQUE®. Бренд набув “культового статусу” і Дерево появилось у багатьох фільмах, рекламах та телепередачах.

60 років по тому, LITTLE TREES®, Європа продовжує розробляти нові аромати, дизайни та продукцію для задоволення потреб любителів WUNDER-BAUM® по цілій Європі.

Дизайн деревця освіжувача і WUNDER-BAUM® є торговими марками.

The Tree design and WUNDER-BAUM® are trademarks.

www.wunder-baum.ch