СОЦІАЛЬНІ ПРОЕКТИ

Наука
“Вселенная” - це проект, що створений з ініціативи та за фінансової підтримки Авто Стандард Груп, основною метою якого є популяризація науки в галузі досліджень космосу. Проект включає в себе видавництво науково-популярного журналу “Вселенная”, науково-освітній клуб (доповіді відомих діячів науки про передові світові дослідження) та астро-туризм (екскурсії зоряним небом, палеонтологічні експедиції, екскурсії на Байконур, ESO).

Фото

Туристичне багатоборство
Туристський клуб “Аргонавт-Манівці” - це згуртована команда, що поєднала майже 50-річний досвід клубу водників “Аргонавт” і амбітність спортсменів– членів клубу “Манівці”. Основними напрямками туристської діяльності клубу є водні, спелео- та піші мандрівки найвищої категорії складності. Авто Стандард Груп підтримує клуб “Аргонавт-Манівці” в організації щорічного фестивалю активного туризму і дозвілля. Фестиваль має на меті пропаганду здорового відпочинку та туризму, знайомство з видами екстремального туризму та дозвілля (зокрема водного, пішого, вело- та автотуризму, скелелазіння, паркуру та каякінгу).

Фото

Бокс
З метою залучення молоді до активних занять фізичною культурою і спортом було засновано Благодійний фонд Андрія Котельника – інтерконтинентального чемпіона за версіями WBA, WBO серед боксерів професіоналів та срібного призера олімпійських ігор 2000 року. Благодійний фонд є неприбутковою організацією, метою якої є проведення діяльності, спрямованої на розвиток українського спорту, розкриття інтелектуального, духовного та фізичного потенціалу дітей і молоді, а також соціальний захист малозабезпечених громадян України. У рамках своєї діяльності Фонд проводить спортивні змагання та спортивно-освітянські табори. Авто Стандард Груп підтримує цей благодійний фонд та сприяє розвитку активної молоді регіону.
Кінний спорт
Львівський іподром єдиний в Україні, який спеціалізується на проведенні випробувань (скачок) коней верхових порід. Щорічно тут проходять тренінг та випробування близько 150 голів коней англійської чистокровної та української верхової порід, які належать приватним власникам та державним кінним заводам України. Авто Стандард Груп підтримує Львівський іподром у розвитку цього виду спорту шляхом організації іменних скачок, медіа підтримки, проведення розважальних заходів для глядачів, тощо.

Фото

Мистецтво
Значну роль в музичному житті Львова останніх десятиліть відіграє щорічний Міжнародний фестиваль музичного мистецтва «Віртуози», що проходить у львівській філармонії. 8 червня 2012 року в рамках цього фестивалю з ініціативи Генерального Консульства Республіки Польща у Львові та при підтримці Авто Стандард Груп відбувся концерт з творів сучасної симфонічної музики Генрика Міколая Гурецкого та Івана Пахоти. Зокрема, за сприяння нашої компанії, відбулась світова прем’єра симфонії “Синтез” молодого львівського композитора, лауреата багатьох міжнародних конкурсів Івана Пахоти.

Фото

Література
Проект “Логос Традиції” спирається на волонтерську ініціативу “Створимо книгу разом”. Одним з його головних творчих надбань є видавництво серії книг “Перлини Софії”, що має на меті ознайомити українського читача з перлинами світової гуманістичної думки та духовної літератури. Більшість творів, які з’являються на сторінках антології, перекладаються українською вперше. На сьогоднішній день у рамках даного проекту світ побачили твори та есе таких видатних авторів як Джидду Крішнамурті, Олена Блавацька, Мейбл Коллінз, Рамана Махарші, Шрі Ауробіндо та інших. Меценатом проекту “Логос Традиції” є Авто Стандард Груп.

Фото

Оливи та автохімія

"Авто Стандард Груп" пропонує широкий асортимент мастильних матеріалів та автохімії низки відомих світових брендів.

Акумулятори

В портфель АСГ входять акумулятори для легкових та вантажних автомобілів як закордонних, так і вітчизняних виробників.

Запчастини

АСГ пропонує автозапчастини для іномарок та автомобілів виробництва країн СНД.

Аксесуари

Великий вибір автоаксесуарів зможе задовольнити запити навіть найвимог- ливіших автолюбителів.