Компанія ЗМ - багатопрофільна міжнародна корпорація, яка динамічно розвивається, має вікову історію і багаторічні традиції. Компанія виробляє тисячі унікальних продуктів і займає перші позиції в багатьох сферах виробництва: від матеріалів для охорони здоров'я до товарів для дому та офісу.

Щорічно компанія інвестує в науково-дослідні та дослідно-конструкторські роботи близько 1,4 млрд. доларів та займає третє місце у світі по інноваціях. Фахівці винаходять більше 500 найменувань нових видів продукції щорічно, ефективних та економічно вигідних рішень для своїх клієнтів.

Автомобільний підрозділ 3М розробляє різноманітну продукцію для транспортних засобів:
- Багаторазові застібки, клеї, герметики, стрічки, звукоізоляція, оптичні плівки, повітряні фільтри;
- Рішення для фарбувальних цехів (плівки для заміни фарб, захисні плівки,
   підготовка та відновлення фарб, рішення для полірування лакофарбового покриття);
- Засоби індивідуального захисту та захист органів дихання;
- Шпаклівки, полірувальні пасти, абразиви та ін.

Своїм широким асортиментом інноваційних, монтажних і адгезивних технологій, матеріалів для шумопоглинання, компанія 3М допомагає підвищити комфорт керування транспортом, знизити рівень шуму, покращити якість повітря й знизити вагу транспортного засобу. Також розробляються ідеї для інтер’єру всіх частин автомобіля: обшивка стелі салону, сидіння, підлогові системи та багажне відділення.

Уся продукція компанії 3М допомагає зекономити час на операціях при різних видах робіт за рахунок матеріалів найвищої якості. Так, бренд 3М об’єднує торгові марки відомі у всьому світі завдяки якості використаних технологій такі як Scotch, Scotch-Brite, Command, Filtrete, Peltor та багато інших.