Компанія Hengst GmbH & Co. KG була заснована інженером Вальтером Хенгст в 1958 році, в місті Мюнстер, Німеччина. Отримавши початок як сімейний бізнес, підприємство швидко зростало і в даний час є одним з провідних світових виробників фільтрів і фільтрувальних систем для автомобільної, дорожньо-будівелної та спеціальної техніки.

Фільтри Hengst поставляються на складальні конвеєри Audi, BMW, MAN, Mercedes-Benz, Opel, Peugeot, Renault, Volkswagen, Volvo, Bentley і Porsche, саме тому усі провідні автовиробники довіряють продукції Hengst як своїй власній. Чисельність персоналу на восьми заводах компанії постійно зростає і на сьогодні складає понад 3000 осіб.

Завдяки інноваційним розробкам 150 інженерів, Hengst постійно вносить нові ідеї у процеси автомобілебудування. Саме таким чином спільно з Mercedes-Benz і MAN були розроблені модулі, які поєднують функції паливної та масляної фільтрації, додатково до елементів теплообміну, центрифуг масла і сепараторів повітря.

За високу точність інформації та завдяки тому, що компанія завжди надає оригінальні фотографії фільтрів, у 2010 році компанія Hengst була нагороджена як кращий постачальник даних для TEC DOC.

На даний час товари компанії Hengst можна придбати в будь-якій країні світу. На виробничих лініях Hengst випускається величезний асортимент продукції, який нараховує понад 3 тисячі різних найменувань.

Далеко не повний перелік включає в себе: фільтруючі картриджі, масляні і паливні фільтри, фільтри антифризу і гідравлічних рідин, повітряні фільтри і фільтри систем очищення повітря в салоні, багатофункціональні фільтруючі модулі для будь-яких типів автомобілів, дорожньо-будівельної, сільськогосподарської, спеціальної техніки і промисловості.

Секрет успіху компанії Hengst полягає в оперативному і якісному впровадженні інноваційних технологій, випуску нової продукції, а також у тісній співпраці між процесом розробки нової продукції і виробництвом. Перевагами компанії є - швидкий процес прийняття рішень, своєчасне коригування планів в корпоративній стратегії, здатність до гнучкої і швидкої реакції на мінливу ринкову кон'юнктуру.

Традиційна «німецька якість», єдині і суворі стандарти у всіх областях діяльності компанії, які підкріплені отриманими сертифікатами ISO 9001, TS 16949 (раніше VDA 6.1), ISO 14001 гарантують контроль якості на всіх стадіях технологічного процесу, від закупівлі необхідної сировини і виробництва комплектуючих до випуску високоякісної продукції.

У виробництві своєї продукції компанія Hengst використовує тільки сучасне і високотехнологічне обладнання. Розробка нового устаткування і оснащення, а також безперервне вдосконалення технологічного процесу дозволяє запропонувати продукцію тільки найвищої якості - якості оригінального обладнання!

Компанія активно займається розвитком вторинного ринку запчастин, для чого ведеться постійна робота з аналітики та розширення асортименту. Для зручності споживачів розроблений один із найновіших «on-line» каталогів продукції, з яким Ви можете ознайомитись на веб-сайті компанії.