Sasic - відомий французький виробник автомобільних запчастин. Компанія розробляє, виробляє і продає автозапчастини вже більше 80 років.

Компанія виробляє автомобільні комплектуючі для легкових і вантажних автомобілів. Повний список автозапчастин Sasic налічує близько 6,5 тис. найменувань. Щорічно розробляється і додається в каталоги понад 400 нових позицій. Завдяки цьому, асортимент автомобільних запчастин Sasic завжди відповідає оновленням модельного ряду автомобілів різних марок.

Продукція Sasic включає:

   -Гумометалеві вироби (пильовики, опори амортизаторів, КПП, двигунів, сайлентблоки);

   -Деталі кермового управління: кермові рейки, кермові тяги та наконечники;

   -Деталі зчеплення;

   -Деталі підвіски;

   -Деталі гальмівної системи;

   -Водяні та масляні насоси, термостати;

   -Електрообладнання двигуна та інші автомобільні комплектуючі.

Широкий спектр автозапчастин Sasic покриває практично весь парк європейських легкових автомобілів. Комплектуючі можна підібрати для Audi, BMW, Peugeot, Renault, Nissan, Citroen, Fiat, Ford, Lancia, Mercedes, Opel, Seat, Skoda, Volkswagen та інших марок. Також випускаються запчастини до вантажних автомобілів марок Daf, Iveco, Mercedes, Volvo, Renault / RVI. Докладна інформація про асортимент виробника Sasi cрозміщена в друкованих та електронних каталогах компанії, які постійно оновлюються і розширюються за рахунок нових позицій.

Виробництво Sasic сертифіковане організацією TUV за міжнародними стандартами якості ISO 9001 в 1999 році. У 2007 році отримано оновлений сертифікат якості ISO 9001:2000. Компанія також має сертифікат ISO / TS 16949, що відповідає міжнародним стандартам автомобільної промисловості.