Компанія "Авто Стандард Груп" отримала статус офіційного ексклюзивного дистриб'ютора  на території України нового бренду - оливи WYNN`S OIL.
Вже понад 65 років науково-дослідний і дослідно-конструкторський відділ WYNN`S безперервно працює над створенням нових технологій. Результатом цієї роботи стала загальновизнана  якість усього асортименту продукції, що відповідає вимогам безпеки і захисту здоров'я і навколишнього середовища.
Професійна компетентність заснована на знанні вимог сучасного автомобільного ринку.
Виробництво на заводі WYNN`S Belgium організовано відповідно до стандартів системи сертифікації якості ISO 9001. Продукція сертифікована  Асоціацією технічного контролю T.U.V. (Technischer Uberwachungs-Verein), а також рядом автомобілебудівних фірм зі світовим ім'ям.
Продукція WYNN`S продається по всьому світу через розвинену мережу філій і дистриб'юторів. Завдяки високій якості, автохімія WYNN`S завоювала загальну популярність і довіру у автолюбителів, а також в торгових мережах і СТО. У зв'язку з цим, виробник вирішив розширити лінійку бренду асортиментом масел WYNN`S OIL. Тепер інноваційні технології виробництва хімії застосовані у виробництві масел.

Асортимент продукції  WYNN`S OIL

- Синтетичні та мінеральні оливи для легкового транспорту

- Оливи для комерційного транспорту

- Трансмісійні мастила, технічні рідини, мастила.