Продукція під торговою маркою АТЕ (Німеччина) випускається одним з найбільших у світі виробників гальмівних систем  - компанією Continental Teves Inc. Компанія має багаторічний досвід у розробці та виробництві технологій і компонентів для автомобільної промисловості, за допомогою яких ті динамічні сили, які впливають на автомобіль, стають краще керованими.

ATE виробляє такі деталі гальмівної системи:

- гальмівні диски і гальмівні колодки й накладки;

- деталі гідравлічної системи автомобіля (супорти дискових гальм, підсилювачі гальмівного приводу і гальмівні циліндри, гальмівні шланги та рідини, деталі системи зчеплення, регулятори гальмівних сил);

- ремкомплекти, сервісні деталі та інструменти.

Критерії успіху компанії ATE: технологічні інновації, широкий вибір якісної продукції для охоплення всього розмаїття моделей автомобілів, тим самим забезпечуючи більшу глибину і ширину асортименту, сервісна концепція, яка постійно вдосконалюється, точне розуміння запитів клієнтів і потреб партнерів - автовиробників, автосервісних майстерень, магазинів автозапчастин і кінцевих споживачів, а також багаторічний досвід компанії.

Забезпечення якості для ATE є ключовим принципом. Якість визначає ті високі вимоги, які Continental Teves задає у виробництві, в взаємодії підрозділів компанії і у відносинах з клієнтами.