Bosch - одна з найбільших у світі приватних промислових корпорацій, з 283 500 співробітниками і щорічним доходом від продаж більшим ніж 47,3 мільярда Євро.

Акумулятори Bosch чудово підходять для установки на всі типи автомобілів та завдяки інноваційним технологіям, застосованим у виробництві, вони працюють на 20% довше інших батарей. Преміум акумулятори Bosch виготовляються з використанням срібного легування пластин, що забезпечує високу стійкість батарей до корозії і дозволяє безперебійно працювати навіть при найнесприятливіших зовнішніх температурах.

Трьома лініями акумуляторів Bosch S3-S4-S5, компанія Бош пропонує спеціалізовану програму для індивідуальних вимог кожного автомобіля.

Акумулятори Bosch S3 рекомендовані для автомобілів з невеликою кількістю додаткового обладнання: це акумулятор, що абсолютно не потребує обслуговування, гарантує тривале і надійне енергозабезпечення.

Акумулятори Bosch S4 Silver завдяки своїм технічним параметрам підходять як для автомобілів компакт-класу, так і для автомобілів бізнес-класу. Крім того, до цієї серії входять акумулятори з азіатськими типорозмірами JIS.

Акумулятори Bosch S5 Silver Plus підходять для автомобілів нового покоління, вони забезпечують надійне енергопостачання додаткових систем безпеки (ESP, ABS і ін) та функцій комфорту. За рахунок застосування "срібної технології" термін служби акумуляторів Bosch S5 Silver Plus збільшений на 30%.