Промислова група Mahle Gmbh Stuttgart заснована у 1920 році. Основними напрямками діяльності Mahle є «Виробництво поршнів і деталей двигуна», «Виробництво фільтрів» та «Виробництво клапанів двигунів». Компанія вважається одним з найбільших у світі виробників оригінальних комплектуючих для двигунів внутрішнього згоряння - продукція поставляється більш ніж 30 автомобільним компаніям. Асортимент продукції практично повністю покриває потреби автомобільної промисловості. У групи є 60 філій по всьому світу, кількість зайнятих близько 30000 чоловік.

Компанія має чотири конструкторських центри: у Штутгарті, Детройті, Сан-Пауло і Токіо. Розробки ведуться у тісній співпраці з виробниками двигунів та з урахуванням їх специфічних вимог. Mahle є провідним постачальником деталей двигуна для професійного автоспорту: 6 з 10 команд Formula 1, включаючи Ferrari, використовують деталі Mahle. Продукція Mahle також використовується командами Le Mans, WRC, NASCAR у спортивних вантажних автомобілях.

Асортимент фільтруючих елементів Mahle і Kneht включає в себе кілька десятків тисяч фільтрів - практично для будь-якого легкового та вантажного автомобіля. Фільтрувальні елементи, що випускаються на цих заводах, проходять найжорсткіший контроль на всіх етапах виробництва, що виключає можливість виготовлення неякісної продукції.