MecaFilter – французький виробник фільтрів автомобільної промисловості, що є широковідомим серед європейських автомобільних виробників.
MecaFilter - це передові технології по виробництву повного спектру фільтрів:
•    ПАЛИВНІ ФІЛЬТРИ: Фільтри MecaFilter для двигунів внутрішнього згоранння забезпечують їх експлуатаційну надійність та очищають паливо від сторонніх домішок. Завдяки сучасному виробництву, MecaFilter є постачальником №1 паливних фільтрів високої якості виконання на конвеєр багатьох виробників автомобілів.
•    МАСЛЯНІ ФІЛЬТРИ: Масляні фільтри MecaFilter захищають двигун від домішок та твердих частинок. MecaFilter відповідає останнім високотехнологічним вимогам по збільшенню інтервалів заміни олив (високопродуктивні фільтри), завдяки інноваційним матеріалам і передовим технологіям, що використовуються у виробництві.
•    САЛОННІ ФІЛЬТРИ: Салонні фільтри з активованим вугіллям (активними вугільними елементами), також затримують гази та запахи навколишнього середовища, підвищуючи комфорт водія та пасажирів. MecaFilter рекомендує здійснювати заміну салонного фільтра кожні 15 000 км або мінімум раз на рік.
•    ПОВІТРЯНІ ФІЛЬТРИ: Завдяки використанню сучасних і спеціальних фільтруючих матеріалів, повітряні фільтри MecaFilter забезпечують високий рівень експлуатаційної надійності протягом усього інтервалу технічного обслуговування.
Різноманітні фільтри MecaFilter виготовляються за допомогою використання інноваційних матеріалів та із застосуванням таких виробничих засобів, що забезпечують 100%-й контроль якості.

Онлайн підбір запчастин