Історія компанії MOL почалася в 1889 році з придбання ділянки в місті Алмашфюзіто (Угорщина), де в подальшому було побудовано нафтопереробний завод і де зараз знаходиться завод з виробництва мастильних матеріалів. Компанії MOL GROUP належить завод з переробки нафти, який також знаходиться в Угорщині, в місті Комаром.
Один з підрозділів концерну займається видобутком нафти на Балканах і в Каспійському морі. За свою більш ніж 100-річну історію компанія встигла завоювати визнання в Європі, а сама назва торгової марки стала загальною для позначення бездоганної якості та відмінного сервісу.
Завод MOL-LUB - є одним з найбільших підприємств з виробництва мастильних матеріалів у Європі.
MOL виробляє високоякісні мастильні матеріали, які повною мірою відповідають новітнім світовим тенденціям і стандартам якості в галузі автомобілебудування та промислового обладнання.
Великий досвід виробництва мастильних матеріалів та високий професійний рівень персоналу MOL гарантує, що мастильні матеріали компанії забезпечать надійний захист вашого устаткування і його оптимальну безаварійну роботу у всіх режимах експлуатації.
Свою продукцію MOL супроводжує професійним сервісом з моніторингу стану мастильних матеріалів і устаткування, що дозволяє клієнтам скоротити витрати на обслуговування техніки.