Історія фірми NOVOL почалася з невеликої майстерні близько 90 м ², асортимент якої був досить малий і виготовлявся за допомогою ручних знарядь праці, що дозволяло, проте, задовольняти потреби локального ринку найближчих околиць.

Сьогодні, через 30 років, продукція з логотипом NOVOL направляється до клієнтів Західної та Східної Європи, в країни Азії та Близького Сходу, а також в Африку. Виробничі цехи займають площу близько 7000 м ², а для конкретних ринків працюють торгові партнери в Німеччині, Росії, Україні та Азербайджані.

Компанія NOVOL розвиває систему продуктів для автомобільних лакофарбових робіт, яка є вирішенням проблем роботи професійного маляра. Компанія NOVOL пропонує широку гаму матеріалів для поновлення лакових шарів: від універсальних шпаклівок широкого застосування через шпаклівки спеціального призначення до лаків та акрилових грунтів, а також повну палітру додаткових матеріалів. Все це для того, щоб реалізувати мету компанії: доставка продуктів які збільшують ефективність роботи в сучасній лакофарбової автомайстерні.

Якість, що є головним пріоритетом при розробці продуктів компанії NOVOL, принесла плоди у формі впровадження системи ISO 9001:2008, завдяки якій NOVOL може гарантувати, що продукти компанії, які використовуються в Європі, Азії та Африці, піддаються ретельному контролю на кожній стадії виробництва. Завдяки оптимізації виробничих процесів і рецептур NOVOL відрізняється незмінними високими технічними характеристиками, і в той же час, конкурентними цінами.