Зайнявши позицію лідера в США, WIX Filtration Corporation увійшла на Європейський ринок в 1997 році, через інвестицію в спільне підприємство з FILTRON. Таким чином була створена компанія WIX-FILTRON, яка стала базою для подальшого завоювання Європейських ринків.

Через 14 років, WIX-FILTRON ввійшла до четвірки найбільших виробників фільтрів в Європі. Значимість європейського відділу корпорації найкраще відображають числа: завдяки зусиллю 1200 працівників, 60 мільйонів фільтрів експортуються в 70 країн світу щорічно. Найкращий доказ досягнутого успіху є той факт, що WIX-FILTRON постачає фільтри на перше оснащення майже у всі Європейські автовиробничі концерни. Зокрема, WIX-FILTRON є партнером таких фірм як Ford, Volkswagen, Aston Martin, Jaguar, Land Rover, Volvo, Renault і багатьох інших.

WIX-FILTRON це одна з найбільших у світі фірм що виготовляє фільтраційні продукти. Процеси та технології за якими відбувається впровадження нових продуктів на ринок стоять на самому високому рівні.

Завдяки цьому:
- Кожен фільтр вироблений компанією WIX-FILTRON виконує вимоги, встановлені виробниками двигунів і транспортного засобу.
- Нові продукти WIX-FILTRON впроваджуються за найкоротший час.

Усі заводи компанії WIX-FILTRON мають сертифікати за нормами ISO/TS.

На сьогоднішній день WIX-FILTRON пропонуэ більше 7000 різних фільтрів. В даний час асортиментне покриття потреб Європейського ринку перевищує 96%. Щороку кількість нових продуктів налічує кількасот позиції.