20+ років разом з Вами

Auto Standard Group (ASG) - група компаній, що успішно здійснює діяльність на ринку автотоварів України понад 20 років. Завдяки команді кваліфікованих фахівців та великому практичному досвіду роботи, сьогодні група компаній ASG є одним з найбільших дистриб’юторів автотоварів в Україні.

ASG співпрацює з понад 150 постачальниками і виробниками автотоварів із Європи, Азії, та України. В портфель входять такі групи товарів як оливи та автохімія, акумулятори, автозапчастини та аксесуари.

Серед клієнтів ASG є роздрібні торгові точки, торгові мережі, АЗС, СТО, АТП, промислові підприємства та оптові компанії. Зокрема, нашими покупцями є мережі Епіцентр, Нова лінія, Ашан, Олді, АІС, УкрАвто, Розетка, Алло, ОККО, WOG, Глуско, Сокар, БРСМ, UPG, ANP, УкрНафта, Мотто, Сан Ойл.

Високі стандарти ведення бізнесу є невід’ємною частиною цілей і завдань, що ставить перед собою ASG. Auto Standard Group належить до числа компаній динамічного розвитку, що вибрали для себе пріоритетом в роботі впровадження передових стандартів менеджменту, технологій складської роботи та транспортування вантажів.

У 2015 році Auto Standard Group увійшла до складу учасників одного з найбільших закупівельних союзів NEXUS Automotive International.

Переваги співпраці з ASG:

- Широкий асортимент
- Оперативна доставка
- Мережа філіалів по всій Україні

Наші бренди